Bērnu mēbeles premium klases

Premium klases bērnu mēbeles tiek izgatavotas tikai no dabīgiem materiāliem. Visbiežāk tas ir masīvkoks, krēslu un gultas galvgaļu apdarei izmanto dabīgus audumus, matraču un spilvenu pildījumam – tikai antialerģiskus materiālus.

Labākās bērnu mēbeles tiek izgatavotas tikai ar roku darbu un tās dekorē profesionāli dizaineri. Premium klases bērnu mēbeles vienmēr tiek izgatavotas, ņemot vērā bērna vecuma iezīmes un vajadzības. Svarīga premium klases bērnu mēbeļu īpašība ir aso stūru neesamība, kas samazina risku gūt traumas. Šo mēbeļu ražotāji lielu uzmanību velta krāsu gammai, jo interjerā esošās krāsas atstāj būtisku ietekmi uz bērna psihi, ieņem nozīmīgu lomu bērna fiziskā un emocionālā stāvokļa veidošanā. No tā, kā ir izvēlētas mēbeles, aksesuāri, tekstils un apgaismojums, ir atkarīga bērna veselība un psiholoģiskais noskaņojums. Tieši tādēļ bērnistabas veidošanā tiek izvirzītas augstas prasības. Labākajās bērnu mēbelēs vienmēr tiek apvienota funkcionalitāte, ērtības un greznība. Šādas mēbeles apmierinās visas bērna vajadzības, nodrošinot bērnam drošību un komfortu. Turklāt premium klases bērnu mēbeles ir arī svarīgs mājas saimnieku sabiedrības statusa elements un neapšaubāma vecāku labās gaumes pazīme.

Pievērsiet uzmanību, ka katram premium klases mēbeļu ražotājam ir sava “rozīnīte”. Piemēram, ražotājs HABA – tā ir īpaša rotaļu pasaule bērnistabas interjerā! GEUTHER mēbeles ir ieturētas izsmalcinātos dizaineru stilos: Art Deco, Art Noveau (jūgendstils), mūsdienu klasika, “kantrī” stils... PAIDI – superfunkcionālas mēbeles, optimālas veselībai un fiziskai attīstībai. Itāļu ražotāji ir visi kā viens – saņem augstāko novērtējumu estētikā un mēbeļu dekorēšanā. Šīs mēbeles ir mākslasdarbi, kas ieskauj Jūsu bērnu no pašas dzimšanas!

To visu aplūkojiet mūsu interneta veikalā un iegādājieties par vispiemērotākajām cenām, kuras ieteikuši ražotāji. Atzīmēsim, ka piegāde līdz Jūsu mājām ir iekļauta pirkuma cenā.

Zīmols

Rādīt:
Kārtot pēc:
Hello Kitty City bērnu istaba
Hello Kitty City bērnu istaba Ražotājs - Cia International (Itālija) Cenā iekļāuts: ..
€5,620.34
Hello Kitty Oriental bērnu istaba
Hello Kitty Oriental bērnu istaba Ražotājs - Cia International (Itālija) Cenā iekļāuts: ..
€3,414.89
Hello Kitty Romantic bērnu istaba
Hello Kitty Romantic bērnu istaba Ražotājs - Cia International (Itālija) Cenā iekļāuts: ..
€4,453.59
Hello Kitty Sophisticated bērnu istaba
Hello Kitty Sophisticated bērnu istaba Ražotājs - Cia International (Itālija) Cenā i..
€2,276.59
Hello Kitty Sporty bērnu istaba
Hello Kitty Sporty bērnu istaba Ražotājs - Cia International (Itālija) Cenā iekļāuts: ..
€4,211.70
Hello Kitty Urban bērnu istaba
Hello Kitty Urban bērnu istaba Ražotājs - Cia International (Itālija) Cenā iekļāuts: ..
€5,150.80