Cybex ATON M Rebel Red autosēdeklītis zīdaiņiem

Cybex ATON M Rebel Red autosēdeklītis zīdaiņiem
Cybex ATON M Rebel Red autosēdeklītis zīdaiņiem Cybex ATON M Rebel Red autosēdeklītis zīdaiņiem Cybex ATON M Rebel Red autosēdeklītis zīdaiņiem Cybex ATON M Rebel Red autosēdeklītis zīdaiņiem Cybex ATON M Rebel Red autosēdeklītis zīdaiņiem Cybex ATON M Rebel Red autosēdeklītis zīdaiņiem
Zīmols: Cybex
Preces kods: Gold
Cena: €0.00

Cybex ATON M Rebel Red autosēdeklītis zīdaiņiem

Cybex Aton M ir paredzēts jaundzimušajiem, kas sver līdz 13 kg. (apmēram līdz 18 mēnešiem)

Moduļu inovācijas atbilst visaugstākajiem drošības standartiem

Kopā ar bāzi sērijām M, i-Size, un Sirona M2, Aton M piedāvā inovatīvu funkcionalitāti un izsmalcinātu dizainu, kas aug kopā ar bērnu: moduļu sistēmā M-Line. Šī sistēma piedāvā bāzi M, uz kuru var novietot divus autosēdeklīšus, kas ir piemēroti M bāzei, lai jūsu bērns varētu droši un ērti braukt ar automašīnu pret automašīnas kustības virzienu tik ilgi, cik vien iespējams. Aton M ir savietojams arī ar CYBEX un gb, kā arī citu zīmolu ratiņiem.

Priekšrocības:

Moduļu sistēma M-Line

Regulējams galvas balsts ar 11 pozīcijām un integrētām drošības jostas vadotnēm

Integrēta L.S.P. lineārās triecienu aizsardzības sistēma

Noņemams sēdekļa ieliktnis

Aton M piedāvā noņemamu sēdekļa ieliktni, kas nodrošina gandrīz plakano guļus pozīciju priekšlaicīgi dzimušajiem un jaundzimušajiem bērniem. Lineāra sānu trieciena aizsardzības sistēma un enerģiju absorbējošs apvalks ir sarežģīta drošības koncepcija, kas nodrošina maksimālu bērnu drošību. Regulējams galvas balsta augstums, mīkstas starplikas un XXL izmēra saulessargs nodrošina ērtu braukšanu.

Šīs autosēdeklītis atbilst jaunākajiem drošības standartiem un papildina "ģimenes sistēmu" ar M un Sirona M2 i-Size bāzi, piedāvājot vienu bāzi diviem autosēdeklīšiem

11 pozīciju galvas balsta augstuma regulēšana ļauj sēdeklim augt kopā ar bērnu un nodrošina ļoti ilgstošu lietojamību. Galvas un plecu balsti aug saskaņā ar bērna personīgajām vajadzībām.

Lineārā sānu trieciena aizsardzības sistēma (L.S.P. sistēma) absorbē sadursmes spēku ar sānu triecienu lineāro reakciju sēriju, izmantojot sānu aizsargus. Tajā pašā laikā ķermeņa kinētiskā enerģija, ko izraisa trieciens, absorbējas ļoti agrīnā stadijā, un bērna galva uzreiz atgriežas drošā stāvoklī.

Garums / platums / augstums: 660/440/390 - 565 mm

svars: 4,2 kg

ANO R44 / 04, Gr. 0+

Audu pārklājumi var tikt mazgāti 30 ° temperatūrā

Izstrādāts un projektēts Vācijā

 

Rakstīt atsauksmi

Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!

Vērtējums: Slikts            Labs

Ievadiet kodu no redzamā attēla: