Kā pasūtīt/Piegāde

Mēs cienām Jūsu laiku, un tādēļ pacentāmies maksimāli samazināt darbību daudzumu, kas ir nepieciešams izvēlēto mantu iegādei-pasūtīšanai.

Pēc tam kad Jūs esat izvēlējušies nepieciešamos izstrādājumus, nepieciešams izvēlēties PASŪTĪJUMA FORMA meņu sadaļā, pēc kā uz ekrāna parādīsies saziņas forma.

Šajā formā jums nepieciešams norādīt Uzvārdu, Vārdu, kontakt tālruni un elektroniskā pasta adresi. Pēc pasūtījuma saņemšanas, viens no mūsu operatoriem ar Jums sazināsies pa tālruni vai caur elektronisko pastu pasūtījuma apstiprinājumam. Jūs varēsiet saņemt informāciju par pasūtījuma formēšanu, pasūtījuma  termiņu un preces piegādi, kā arī informāciju par iespējamām atlaidēm. Bez tam Jums būs iespēja uzdot operatoram jebkuru Jūs interesējošu jautājumu. Apstiprinājums par pasūtījuma saņemšanu tiks nosūtīts Jums uz elektronisko pastu-uz iepriekš norādīto adresi.

Veikt pasūtījumu Jūs variet darba dienas laikā pa tālruni 67175700 vai 27096122

Konsultāciju un pasūtījuma  noformēšanu var veikt ar elektroniskā pasta palīdzību: babysecret@inbox.lv 

Ar preces klāstu Jūs variet iepazīties mūsu firmas salonā Rīgā Ģērtrūdes 63.

Apmaksa.

Pasūtījumu mūsu veikalā Jūs variet veikt vairākos veidos :

* skaidrā naudā piegādes darbiniekam.
* no juridiskām personām ar pārskaitījumu.
* no privātpersonām ar bankas pārskaitījumu.

Privātpersonām preces apmaksai ar pārskaitījumu ir nepieciešams personas un pases datus, uz kuriem tiks uzstādīts rēķins apmaksai bankā.

Apmaksa ar bankas pārskaitījumu tiek veikta tikai pēc savstarpējas vienošanās ar operatoru par pasūtījuma un piegādes cenu. Pēc vienošanās, uz Jūsu  elektronisko pastu tiks izsūtīts rēķins, kuru Jūs varat apmaksāt jebkurā bankā.

Piegāde

Mēs veicam piegādi visā Latvijas teritorijā.

Ja pasutījuma summa pārsniedz 200 Ls, piegāde Rīgā - bezmaksas. 

Piegāde ārpus Rigas tiek veikta ar Latvijas Pasta, DPD, Autopasta, Pasta Stacijas stārpniecību. Piegades cenu jūms paziņos musu operators pēc pasutījuma noformēsanas.

Savu pasutījumu jūs varat saņemt arī musu ofisā