Navigācija
Your Cart

Bērnu mēbeles

Mūsu kompānija specializējas bērnu mēbeļu pārdošanā no labākajiem un slavenākajiem ražotājiem visā pasaulē. Mūsu galvenā atšķirība no citiem bērniem, kas piedāvā bērnu mēbeles Latvijā, ir izdevīgākas cenas, ļaujot mūsu klientiem iegūt kvalitāti, stilu un komfortu saviem bērniem. Bērnu mēbeles Mūsu piedāvātās bērnu mēbeles ir stilīgas, tehnoloģiskas un komfortablas.

Disney Princess skapis Disney Princess skapis
-64 %
Brand: WorldsApart
Disney Princess skapis Izmēri H155 x W80 x D48cm..
20.00€ 56.00€
Brand: WorldsApart
Disney Princess sienas grāmatu plaukts Materiāls - mdf H20xW59,50xD20,50 cm..
25.00€
Brand: WorldsApart
Minnie Mouse sienas grāmatu plaukts Materiāls - mdf H20xW59,50xD20,50 cm..
25.00€
Azzurra pārtīšanas virsma Universal Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) 82x50 cm    ..
28.00€
Brand: Cam
Cullami Bērnu gultiņamāksla 928Cullami Bērnu gultiņamāksla 928..
30.00€
Azzurra pārtīšanas virsma Cuore Stelle Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) 82x50 cm    ..
34.00€
Azzurra pārtīšanas virsma Like Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) 82x50 cm    ..
34.00€
Azzurra pārtīšanas virsma Love Me Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) 82x50 cm    ..
34.00€
Azzurra pārtīšanas virsma Nannamia Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) 82x50 cm    ..
34.00€
Azzurra pārtīšanas virsma Soffio Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) 82x50 cm    ..
34.00€
Brand: Cam
Aizsargsiena gultai Dolcenanna Pop Art.V493 Col. 002Paredzēta bērniem vecumā no 1.5 līdz 5 gadiem.Ražota Itālijā.Garums 148 cm, regulējama muguriņa gultas klāšanai.Jautrs zīmējums bērnu tematikā.Kompakta saliektā veidā.Izmēri un svars:Atvērtā veidā: Pl 148 cm - Dz 43,5 cm - A 41 cmSaliektā veidā: PL..
40.00€
Brand: Cam
Aizsargsiena gultai Dolcenanna Pop Art.V493 Col. 240Paredzēta bērniem vecumā no 1.5 līdz 5 gadiem.Ražota Itālijā.Garums 148 cm, regulējama muguriņa gultas klāšanai.Jautrs zīmējums bērnu tematikā.Kompakta saliektā veidā.Izmēri un svars:Atvērtā veidā: Pl 148 cm - Dz 43,5 cm - A 41 cmSaliektā veidā: PL..
40.00€
Minnie Mouse grāmatu plaukts + tafele Minnie Mouse grāmatu plaukts + tafele
TOP -33 %
Brand: WorldsApart
Minnie Mouse grāmatu plaukts + tafele Ļoti viegla, kompakta un ērta Augstums apt. 60 cm Izgatavots no iztūrīga un kvalitātīva MDF Tafele zīmējumiem Speciālie papīra stiprinājumi, lai būtu ērti zīmēt ar  krāsām, flomasteriem    ..
50.00€ 75.00€
Azzurra pārtīšanas virsma Glam Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) 82x50 cm    ..
52.00€
Azzurra gultiņas panelis Sponda Open Ražotājs: Azzurra Design (Itālija) Pieejamas: Baby dream, Nice, Love Me, Homi, Dolcemiele, Miele, Cuore stelle, Mars, Funky, Fun, Starlette, Star, Web, Sophia Materiāli: dižskābarža masīvs krāsas uz ūdens bāzes..
56.00€
Azzurra matracis Weekend Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) Īpašās priekšrocības: atšķiras ar īpašu mīkstumu un maigumu, turklāt, ir viegli mazgājams.60x120 cmIzgatavots no mikroperforēta poliuretāna, pārklāts ar žakarda audumu.SASTĀVS: žakarda auduma pārvalks, hipoalerģisks.IEKŠĒJĀ S..
61.00€
Azzurra matracis Carezzaloe Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) Īpašās priekšrocības: atšķiras ar īpašu mīkstumu un maigumu, turklāt, ir viegli mazgājams. 63x123 cm Elastīgo pārklājumu apstrādā ar alvejas daļiņām, tas ir īpaši mīksts uz tausti.Noņemams pārsegs garantē maksimālu hig..
64.00€
Brand: ItalBaby
Italbaby Jolly Plus MatracisOrtopēdiskais matracis Italbaby Jolly plus ir paredzēts bērnu gultām, kuru iekšējais izmērs ir 60x120 cm. Tam piemīt antialerģiskas īpašības, iekšējais pildījums ir izgatavots no elastīga poraina poliuretāna *. Materiāls atbilst drošības, videi draudzīguma prasībām un pie..
65.00€
Azzurra matracis Ares Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) Īpašās priekšrocības: atšķiras ar īpašu mīkstumu un maigumu, turklāt, ir viegli mazgājams.63x123 cmApšuvuma audums ir izgatavots no žakarda, un tam ir pārbaudīta izturība un izturība pret kaitīgām vielām.UZTICĪBA TEKSTILĀ ir zīm..
74.00€
Brand: Nanan
BOMBO NaNan rotaļlietu kaste mazā Mazā Bombo rotaļlietu lāde ir izgatavota no pītajiem pinumiem un ir lakota ar baltu krāsu uz ūdens bāzes (atbilstoši Eiropas standartiem).Tas ir ļoti noderīgs grozs, kurā varat uzglabāt visas mazuļa rotaļlietas, lai guļamistaba vienmēr būtu sakopta!Color: LIG..
79.00€
Brand: Nanan
Mazo Bombo rotaļlietu lādi veido no rokām pīti pīti un lakoti ar baltu krāsu uz ūdens bāzes (atbilstoši Eiropas standartiem).Tas ir ļoti noderīgs trauks, kur ievietot visas mazuļa rotaļlietas, lai guļamistaba vienmēr būtu kārtīga!Bombo ir maigs jūsu bērna pavadonis un pavada viņu ik dienas mirkli!Kr..
79.00€
Brand: Nanan
PUCCIO NaNan rotaļlietu kaste mazā Puccio kolekcija Nanàn ir pīta ar rokām un lakoti ar baltu ūdeni uz krāsas bāzes saskaņā ar Eiropas standartiem. Tas ir ļoti noderīgs grozs, kurā jūs glabājat visas rotaļlietas, lai guļamistaba vienmēr būtu sakopta.Izmērs 55x30x30,50 cm..
79.00€
Brand: Nanan
NaNan PUCCIO rotaļlietu kaste mazā Pink ir izgatavota no pītajiem pinumiem un ir lakota ar baltu krāsu uz ūdens bāzes (atbilstoši Eiropas standartiem).Tas ir ļoti noderīgs grozs, kurā varat uzglabāt visas mazuļa rotaļlietas, lai guļamistaba vienmēr būtu sakopta!Krāsa: RozaIzmērs: 55x30x30,5 cm..
79.00€
Brand: Nanan
NaNan rotaļlietu kaste mazā Tato Mazā Tato rotaļlietu lāde ir izgatavota no pītajiem pinumiem un ir lakota ar baltu krāsu uz ūdens bāzes (atbilstoši Eiropas standartiem).Tas ir ļoti noderīgs grozs, kurā varat uzglabāt visas mazuļa rotaļlietas, lai guļamistaba vienmēr būtu sakopta!Color: WhiteDim..
79.00€
Brand: ItalBaby
Italbaby Slim Matracis Italbaby Slim ir matracis bērna gultai ar iekšējo izmēru 60x120 cm. Matrača pildījums sastāv no siltumizolējošām poliestera šķiedrām *, kas ļauj uzturēt ne tikai komfortablu temperatūru, bet arī optimālu atbalstu guloša bērna ķermenim (matračiem ir ortopēdiskas un anatomiskas ..
80.00€
Italbaby Easy Dress Grozāmā virsmaEasy Dress sistēma atrisina problēmu, ļaujot maināmo galdu ar vienkāršu žestu pagriezt no horizontālas uz perpendikulāri, nodrošinot lielāku rīcības brīvību.Grozāmā mainīgā virsma Italbaby Easy Dress ļauj paplašināt krūšu maiņas iespējas. Pašlaik tirgū esošajos prod..
83.00€
Azzurra pārtīšanas virsma Baby SpaceAzzurra Design pārtīšanas virsma Baby Space ļauj mainīt bērnu tieši uz bērnu gultiņas.Pārtīšanas virsma ir nostiprināts gultiņa sānos. Virsma ir izgatavota no mīksta auduma, ļaujot ērti aplaupīt mazuli.Piemērots bērnu gultiņām: Web, Baby Dream, Homi, Star, Fun, St..
86.00€
Azzurra pārtīšanas matracis RinascimentoKrāsas : balts, ivory Ražotājs - Azzura Design (Itālia)  ..
88.00€
Brand: ItalBaby
Italbaby Comfort Matracis Italbaby Babyterm Comfort ir viegls poliestera šķiedras matracis, kas paredzēts 60x120 cm mazuļa gultai. Mūsdienīgā materiāla pildījums ļauj tam būt ļoti vieglam, vienmērīgi piepildītam un nedeformējamam. Zīdaiņa ķermeņa temperatūra tiek uzturēta, pateicoties īpašai poliest..
95.00€
Italbaby Slim Matracis 63*125*10H Italbaby Slim Matracis 63*125*10H
TOP
Brand: ItalBaby
Italbaby Slim Matracis Italbaby Slim ir matracis bērna gultai ar iekšējo izmēru 60x120 cm. Matrača pildījums sastāv no siltumizolējošām poliestera šķiedrām *, kas ļauj uzturēt ne tikai komfortablu temperatūru, bet arī optimālu atbalstu guloša bērna ķermenim (matračiem ir ortopēdiskas un anatomiskas ..
95.00€
Brand: Nanan
Nanan TATO  groziņš mazaisMazais Tato kolekcijas grozs ir pīts ar rokām austs grozs, kas lakots ar krāsas tamponu, kura pamatā ir Eiropas standarti.Tas ir ļoti noderīgs konteiners, brīnumu lāde, kurā jūs glabājat visas rotaļlietas, kuras jūsu mazulim ir, lai vienmēr varētu kārtot guļamistabu.Kr..
95.00€
Azzurra Light LED sistēma Ražotājs: Azzurra Design (Itālija) Unikālā un inovātīvā LED sistēma, kas bija izstrādāta kompānijā Azzura Design. Pateicoties iebūvētajam sensoram, pienākot klāt gultiņai, mīksta un patīkama gaisma ieslēdzas, nesatraucot mazuļa miegu un līz ar to dod mammai iespēju kon..
96.00€
Brand: ALVI
Alvi šūpilis balts JolaŠūpulis no kompānijas ALVI izgatavots no naturāla koka - priedes.  izmērs 70x40 cm aprīkots ar riteņiem ar bremzēm. Ražotājs - ALVI (Vācija)..
107.20€
Brand: ItalBaby
Italbaby Matracis Antiacaro Mūsdienās labākie ir matrači no kolekcijas Italbaby, kurus var ieteikt pareizai mazuļa kaulu struktūru veidošanai, nodrošinot mierīgu, ērtu miegu.Antiacaro šķiedra ir pārbaudīta atbilstībai PA / 036/95 Pest Control Consults Briselē un to ir patentējusi Ita..
110.00€
Azzurra matracis Salus Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) Īpašās priekšrocības: atšķiras ar īpašu mīkstumu un maigumu, turklāt, ir viegli mazgājams.63x123 cm Stepēts žakarda audums tiek apstrādāts un sertificēts kā antibakteriāls, pretspēles līdzeklis. Šī procedūra novērš baktērij..
118.00€
Brand: ALVI
Alvi šūpilis nāt. krāsas JolaŠūpulis no kompānijas ALVI izgatavots no naturāla koka - priedes.  izmērs 70x40 cm aprīkots ar riteņiem ar bremzēm. Ražotājs - ALVI (Vācija)..
120.00€
Brand: Nanan
Nanan TATO  groziņš liels ir pīts ar rokām austs grozs, kas lakots ar krāsas tamponu, kura pamatā ir Eiropas standarti.Tas ir ļoti noderīgs konteiners, brīnumu lāde, kurā jūs glabājat visas rotaļlietas, kuras jūsu mazulim ir, lai vienmēr varētu kārtot guļamistabu.Krāsa: ECRUIzmēri: 42x42x58 cmS..
120.00€
Brand: ALVI
Birthe šūpilis nat. krāsa Šūpulis no kompānijas ALVI izgatavots no naturāla koka - priedes.  izmērs 80x46 cm aprīkots ar riteņiem ar bremzēm. Ražotājs - ALVI (Vācija)..
125.00€
Brand: ItalBaby
Italbaby Biocotton Matracis Bio kokvilnas matracis ir no hipoalerģiska elastīga auduma organiskās kokvilnas izmanto tīru bioloģisko organisko kokvilnas šķiedru, kas ražota sertificētās kultūrās, bez tādām ķīmiskām vielām kā pesticīdi un herbicīdi. Hipoalerģiska dabiska ārstēšana garantē liel..
125.00€
Brand: ItalBaby
Italbaby Memory Evolution MatracisPašmodelējošs matracis bērnu gultiņai tiek izgatavots ar īpašu Memory Foam paneli, kas savienots ar stingru atbalsta putu paneli. Katrā kustībā matracis atbilst ķermeņa formai un palīdz uzturēt pareizu un ērtu stāju, kamēr mazulis guļ.Lai aizsargātu matraci, panelis..
125.00€
Azzurra matracis Aloe Plus Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) Īpašās priekšrocības: atšķiras ar īpašu mīkstumu un maigumu, turklāt, ir viegli mazgājams.63x123 cmPret ērces un hipoalerģisks ALOE PLUS matracisStepēts žakarda oderējums tiek apstrādāts ar alvejuīpaši maiga pieskārienam un..
128.00€
Brand: Nanan
Puccio krēsls, kas pārklāts ar tīru 100% kokvilnu un pildīts šķiedru vatē.Puff atveido rotaļu lācīša Puccio formu - mīkstu spilvenu, kurā bērns iemācās spēlēt un izklaidēties.Puccio ir maigs jūsu bērna pavadonis un pavada viņu katrā viņa dienas mirklī un tā izaugsmē! Krāsa: PINKIzmēri: diametrs..
129.00€
Raffaello pārtinamais galdiņš Theo
-19 %
Raffaello pārtinamais galdiņš Theo Ražotājs : Raffaello (Itālija) Izmēri : P 52 cm - L 85 cm - H 94 cm Krāsas : balta Materiāli :   Kokskaidu plātnes ar lamināta pārklājumu..
130.00€ 160.00€
Brand: Nanan
Sastāvs: Krūtis klūga; Pielietojums: 100% kokvilnaIzmēri: 67x37x39 cmKrāsa: Gaiši zila..
139.00€
Brand: Nanan
Bombo rotaļlietu lādi veido no rokām pīti pīti un lakoti ar baltu krāsu uz ūdens bāzes (atbilstoši Eiropas standartiem).Tas ir ļoti noderīgs trauks, kur ievietot visas mazuļa rotaļlietas, lai guļamistaba vienmēr būtu kārtīga!Bombo ir maigs jūsu bērna pavadonis un pavada viņu ik dienas mirkli!Composi..
139.00€
Brand: ALVI
Birthe šūpilis tumškrāsas Šūpulis no kompānijas ALVI izgatavots no naturāla koka - priedes.  izmērs 80x46 cm aprīkots ar riteņiem ar bremzēm. Ražotājs - ALVI (Vācija)..
140.00€
Brand: Nanan
Sastāvs: Krūtis klūga; Pielietojums: 100% kokvilnaIzmēri: 74x45x46 cmKrāsa: Gaiši zila..
149.00€
Brand: Nanan
NaNan PUCCIO rotaļlietu kaste vidējā Light Blue Tas ir ļoti noderīgs grozs, kurā jūs glabājat visas rotaļlietas, lai guļamistaba vienmēr būtu sakopta.Puccio kolekcija Nanàn ir pīta ar rokām un lakoti ar baltu ūdeni uz krāsas bāzes saskaņā ar Eiropas standartiem.Izmērs68x38x39 cm..
149.00€
Parādīt 1 līdz 50 no 289 (lapuses: 6)