Navigācija
Your Cart

Bugaboo Ant jumtiņš Steel Blue

Bugaboo Ant jumtiņš Steel Blue
Bugaboo Ant jumtiņš Steel Blue
Bugaboo Ant jumtiņš Steel Blue
Bugaboo Ant jumtiņš Steel Blue
Bugaboo Ant jumtiņš Steel Blue
✓ aizdevums no 50 EUR līdz 3000 EUR  ✓ Termiņš līdz 36 mēn. ✓ pirmā iemaksa no 0%;

Pieteikies līzingam
59.90€
  • Pieejamība: 3-4 nedēļas
  • Preces kods: 100995

Vienmēr esiet gatavs negaidītām laika apstākļu izmaiņām neatkarīgi no tā, kur dodaties vai kad dodaties. Bugaboo Ant saules nojume piedāvā optimālu pārklājumu un aizsardzību jūsu bērnam saulainās, lietainās vai vējainās dienās.

Ieviešot pagarināmo sauļošanās nojumes dizainu, mēs Bugaboo Ant padarījām par pilnīgu ceļojumu ratiņiem, kas ir gatavi jebkuram ceļojumam jebkurā laikā, jebkurā sezonā.


Galvenās iezīmes

    Pagarināms, piedāvājot optimālu aizsardzību no saules, lietus un vēja
    Viegli piestiprināt pie ratiņiem
    Pieejams dažādās krāsās
    Mazgājama mašīnā

Apkārt bērnam ar mīlestību un rūpēm ir katra vecāka evolūcijas uzdevums. Tāpēc vecāki cenšas savam bērnam iegādāties labākos un uzticamākos produktus no vadošajiem ražotājiem: Bugaboo, Cybex, Venicci. Mēs nodrošinām šo iespēju. Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsit plašu kvalitatīvu ratiņu izvēli ne tikai vienam mazulim, bet arī dvīņiem. Izvēloties ratiņus, ir ļoti svarīgi precīzi iedomāties, kā jūs pārvadāsiet savus bērnus, kur, pa kādiem maršrutiem, kādā tempā. Ir svarīgi staigāt klusās vietās, lai mazuli netraucētu svešs troksnis. Jūrmalas pludmales svaigais gaiss ir lieliski piemērots šādai pastaigai.Mēs nodrošināsim jums ratiņu izvēli pastaigām pa smiltīm un daudz ko citu. Izturīgie riteņi nodrošina mazuļa drošu gulēšanu. Bērnu ratiņu Bugaboo, Cybex, Venicci ražotāji ir pielikuši daudz pūļu, lai nodrošinātu jūsu bērna komfortu.