Navigācija
Your Cart

Karotes

Beaba Silikona Barošanas Karotīte, 1. Izmērs (4+ Mēneši),  Pink Beaba Silikona Barošanas Karotīte, 1. Izmērs (4+ Mēneši),  Pink
TOP
Brand: Beaba
Beaba Silikona Barošanas Karotīte, 1. Izmērs (4+ Mēneši),  PinkApraksts:Īpaši mīksts silikona uzgalis: īpaši izstrādāts pārejai no knupīša uz karotītes izmantošanu, rokturagarums piemērots visu veidu burciņām.Garš un ergonomisks rokturis: paredzēts pieauguša cilvēka rokai, lai būtu ērti barot b..
7,00€
Bez nodokļa:5,79€
Brand: Beaba
Beaba Silikona Barošanas Karotīte, 1. Izmērs (4+ Mēneši), BlueApraksts:Īpaši mīksts silikona uzgalis: īpaši izstrādāts pārejai no knupīša uz karotītes izmantošanu, rokturagarums piemērots visu veidu burciņām.Garš un ergonomisks rokturis: paredzēts pieauguša cilvēka rokai, lai būtu ērti barot bērnu.M..
7,00€
Bez nodokļa:5,79€
Brand: Beaba
Silikona Barošanas Karotīte, 1. Izmērs (4+ Mēneši), GreyApraksts:Īpaši mīksts silikona uzgalis: īpaši izstrādāts pārejai no knupīša uz karotītes izmantošanu, rokturagarums piemērots visu veidu burciņām.Garš un ergonomisks rokturis: paredzēts pieauguša cilvēka rokai, lai būtu ērti barot bērnu.Mīksta ..
7,00€
Bez nodokļa:5,79€
Beaba Silikona Mācību Karotīte (8+ Mēn.) Blue Beaba Silikona Mācību Karotīte (8+ Mēn.) Blue
TOP
Brand: Beaba
Beaba Silikona Mācību Karotīte (8+ Mēn.) BlueLai mazulis iemācītos ēst kā liels bērnsKarotes rokturis: īpaši izstrādāts bērna rokai.Karotes forma: piemērota bērna mutei no 8 mēnešu vecuma. Karote novietota tā, lai izvairītos nopārtikas saskares ar galdu un nodrošinātu tīrību un higiēnu.Izmērs: 8+ mē..
7,00€
Bez nodokļa:5,79€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)