Navigācija
Your Cart

Matrači bērnu gultiņām


Izvēloties matraci Jūsu mazuļa gultiņai, jāatceras, ka bērns būs tiešā kontaktā ar matraci, un tādēļ matrača kvalitātes prasībām vajadzētu būt īpaši stingrām. Kā izdarīt pareizo izvēli?Pirmkārt, ja Jūs jau esat izvēlējušies bērna gultiņu un esat izlēmuši par labu konkrētam gultiņas izmēram, tad būs viegli piemeklēt arī matrača izmēru. No vienas puses, matracim ir cieši jāpiekļaujas gultiņas malām, un, no otras puses, matracis nedrīkst mainīt savu formu.Otrkārt, ļoti svarīgi ir tas, no kādiem materiāliem matracis ir izgatavots. Tie var būt gan dabīgie, gan sintētiskie materiāli, un katram no tiem ir noteiktas priekšrocības un trūkumi. Visbiežāk matraču ražošanā tiek izmantoti šādi materiāli: latekss, kokosa šķiedra, kokvilna, vilna, vatelīns, termo filcs, žakarda audums, poliesters, holo (termo) šķiedra un citi. Protams, vairāk iecienīti ir dabīgie materiāli, bet, ja Jūs nevarat noliegt Jūsu bērna alerģisku reakciju iespējamību (piemēram, kāds no vecākiem cieš no alerģijas), tad vajadzētu vērst savu izvēli uz sintētiskiem materiāliem.Treškārt, nepieciešams noskaidrot, vai Jūsu izvēlētajam matracim piemīt antialerģiskas, antibakteriālas īpašības un aizsardzība pret putekļu ercītēm un sēnīti (piemēram, “Actigard”). Šāda aizsardzība ir īpaši nepieciešama matrača dabīgajām sastāvdaļām, piemēram, vilnai.Ceturtkārt, nepieciešams noteikt matrača blīvumu. Ortopēdiskie matrači (piemēram, ar kokosa šķiedru) ir blīvāki un veicina pareizu mazuļa mugurkaula attīstību, bet sintētiskie ir mīkstāki. Ļoti ērti ir divpusējie matrači. 2 matrača puses var atšķirties gan pēc blīvuma (piemēram, līdz 10-15 kg un līdz 25-30 kg svaram), gan pēc siltumietilpības pēc shēmas ziema/vasara (vilna/kokvilna).Tāpat par Jūsu izvēlētā matrača priekšrocību var kļūt noņemams matrača apvalks, aeratori ventilācijas uzlabošanai, atsperu bloki lielākai elastībai, matrača audumu antistatiskās īpašības.

Iegādājoties matraci bērnu gultiņai, neaizmirstiet iegādāties arī ūdensnecaurlaidīgu pārklāju.Patīkamus pirkumus!


Azzurra matracis Weekend Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) Īpašās priekšrocības: atšķiras ar īpašu mīkstumu un maigumu, turklāt, ir viegli mazgājams.60x120 cmIzgatavots no mikroperforēta poliuretāna, pārklāts ar žakarda audumu.SASTĀVS: žakarda auduma pārvalks, hipoalerģisks.IEKŠĒJĀ S..
61.00€
Azzurra matracis Carezzaloe Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) Īpašās priekšrocības: atšķiras ar īpašu mīkstumu un maigumu, turklāt, ir viegli mazgājams. 63x123 cm Elastīgo pārklājumu apstrādā ar alvejas daļiņām, tas ir īpaši mīksts uz tausti.Noņemams pārsegs garantē maksimālu hig..
64.00€
Brand: ItalBaby
Italbaby Jolly Plus MatracisOrtopēdiskais matracis Italbaby Jolly plus ir paredzēts bērnu gultām, kuru iekšējais izmērs ir 60x120 cm. Tam piemīt antialerģiskas īpašības, iekšējais pildījums ir izgatavots no elastīga poraina poliuretāna *. Materiāls atbilst drošības, videi draudzīguma prasībām un pie..
65.00€
Azzurra matracis Ares Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) Īpašās priekšrocības: atšķiras ar īpašu mīkstumu un maigumu, turklāt, ir viegli mazgājams.63x123 cmApšuvuma audums ir izgatavots no žakarda, un tam ir pārbaudīta izturība un izturība pret kaitīgām vielām.UZTICĪBA TEKSTILĀ ir zīm..
74.00€
Brand: ItalBaby
Italbaby Slim Matracis Italbaby Slim ir matracis bērna gultai ar iekšējo izmēru 60x120 cm. Matrača pildījums sastāv no siltumizolējošām poliestera šķiedrām *, kas ļauj uzturēt ne tikai komfortablu temperatūru, bet arī optimālu atbalstu guloša bērna ķermenim (matračiem ir ortopēdiskas un anatomiskas ..
80.00€
Brand: ItalBaby
Italbaby Comfort Matracis Italbaby Babyterm Comfort ir viegls poliestera šķiedras matracis, kas paredzēts 60x120 cm mazuļa gultai. Mūsdienīgā materiāla pildījums ļauj tam būt ļoti vieglam, vienmērīgi piepildītam un nedeformējamam. Zīdaiņa ķermeņa temperatūra tiek uzturēta, pateicoties īpašai poliest..
95.00€
Italbaby Slim Matracis 63*125*10H Italbaby Slim Matracis 63*125*10H
TOP
Brand: ItalBaby
Italbaby Slim Matracis Italbaby Slim ir matracis bērna gultai ar iekšējo izmēru 60x120 cm. Matrača pildījums sastāv no siltumizolējošām poliestera šķiedrām *, kas ļauj uzturēt ne tikai komfortablu temperatūru, bet arī optimālu atbalstu guloša bērna ķermenim (matračiem ir ortopēdiskas un anatomiskas ..
95.00€
Brand: ItalBaby
Italbaby Matracis Antiacaro Mūsdienās labākie ir matrači no kolekcijas Italbaby, kurus var ieteikt pareizai mazuļa kaulu struktūru veidošanai, nodrošinot mierīgu, ērtu miegu.Antiacaro šķiedra ir pārbaudīta atbilstībai PA / 036/95 Pest Control Consults Briselē un to ir patentējusi Ita..
110.00€
Azzurra matracis Salus Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) Īpašās priekšrocības: atšķiras ar īpašu mīkstumu un maigumu, turklāt, ir viegli mazgājams.63x123 cm Stepēts žakarda audums tiek apstrādāts un sertificēts kā antibakteriāls, pretspēles līdzeklis. Šī procedūra novērš baktērij..
118.00€
Brand: ItalBaby
Italbaby Biocotton Matracis Bio kokvilnas matracis ir no hipoalerģiska elastīga auduma organiskās kokvilnas izmanto tīru bioloģisko organisko kokvilnas šķiedru, kas ražota sertificētās kultūrās, bez tādām ķīmiskām vielām kā pesticīdi un herbicīdi. Hipoalerģiska dabiska ārstēšana garantē liel..
125.00€
Brand: ItalBaby
Italbaby Memory Evolution MatracisPašmodelējošs matracis bērnu gultiņai tiek izgatavots ar īpašu Memory Foam paneli, kas savienots ar stingru atbalsta putu paneli. Katrā kustībā matracis atbilst ķermeņa formai un palīdz uzturēt pareizu un ērtu stāju, kamēr mazulis guļ.Lai aizsargātu matraci, panelis..
125.00€
Azzurra matracis Aloe Plus Ražotājs - Azzurra Design (Itālija) Īpašās priekšrocības: atšķiras ar īpašu mīkstumu un maigumu, turklāt, ir viegli mazgājams.63x123 cmPret ērces un hipoalerģisks ALOE PLUS matracisStepēts žakarda oderējums tiek apstrādāts ar alvejuīpaši maiga pieskārienam un..
128.00€
Brand: ItalBaby
Italbaby PhysioForm Latex Matracis Latekss ir produkts ar augstu un pret alerģijām izturīgu īpašību, tas nerada un neuztur putekļus, jo tas ir materiāls, kas, pateicoties tā ķīmiskajam sastāvam, neitralizē ērču izplatīšanos, kā to gadu gaitā ir pierādījuši dažādi zinātniski testi.Lateksa panelis, pā..
175.00€
Parādīt 1 līdz 13 no 13 (lapuses: 1)