Navigācija
Your Cart

Little Dutch

Augļu Komplekts Little Dutch Cutting Fruits Augļu Komplekts Little Dutch Cutting Fruits
Ir noliktavā
Brand: Little Dutch
Ēd augļus katru dienu! Jūsu bērnam patiks atdarināt Jūs, gatavojot dažādus augļus, izmantojot šo jauko koka komplektu ar 6 dažādiem augļiem. Komplektā ietilpst griešanas dēlis un koka nazis, lai augļus sadalītu uz pusēm un atklātu iekšpusi. Kāds ir jūsu mīļākais? Ābols, banāns, kivi, bumbieris, apel..
18,95€
Bez nodokļa:18,95€
Dārzeņu Komplekts Little Dutch Cutting Vegetables Dārzeņu Komplekts Little Dutch Cutting Vegetables
Ir noliktavā
Brand: Little Dutch
Dārzeņus ir jāēd! Šis koka dārzeņu komplekts ir rotaļīgs veids, kā stimulēt sava bērna lomu spēles. Ēdiena gatavošana ir jautrāka kopā. Sagrieziet dārzeņus ar iekļauto koka nazi un griešanas dēli un kļūsiet par galveno šefpavāru! Iekļautie dārzeņi: burkāns, sēne, gurķis, tomāts, sīpols un biešu sakn..
18,95€
Bez nodokļa:18,95€
Koka piramīda Little Dutch Stacking rings Pure & Nature Koka piramīda Little Dutch Stacking rings Pure & Nature
Ir noliktavā
Brand: Little Dutch
Šis rotaļīgais gredzenu tornis no Little Dutch’s Pure & Nature kolekcijas mudina bērnus šķirot koka gredzenus izmēros un sakraut tos uz statņa pareizā secībā. Šī rotaļlieta ir paredzēta, lai stimulētu jūsu bērna smalko motoriku un veicina labu roku un acu koordināciju. Gredzenu tornis ir piemēro..
19,95€
Bez nodokļa:19,95€
Little Dutch Magnetic Maze ´Little Farm´ Little Dutch Magnetic Maze ´Little Farm´
Ir noliktavā
Brand: Little Dutch
Vai pievienosies mums piedzīvojumā Little Farm? Satveriet vienu vai vairākas bumbiņas ar atbilstošo pildspalvu un pārvietojiet tās uz jūsu izvēlētu vietu. Piemēram, jūs varētu pārvietot visas zilās bumbiņas uz dīķi un divas sarkanās bumbiņas uz ābeli. Pa ceļam jūs varat saskarties ar tādiem šķēršļie..
19,95€
Bez nodokļa:19,95€
Koka Kases Aparāts Little Dutch Cash Register Koka Kases Aparāts Little Dutch Cash Register
Ir noliktavā
Brand: Little Dutch
Šis labi izstrādātais koka rotaļlietu kases aparāts ir lieliski piemērots stundām ilgi pavadītai lomu spēlei. Little Dutch kases aparātā ietilpst skeneris, spiedpogu numuri, kases atvilktne, rotaļlietu nauda un maksājumu kartes iespēja. Pieejams jaukā piparmētru krāsā.BRĪDINĀJUMS: Nav piemērots bērn..
22,95€
Bez nodokļa:22,95€
Little Dutch Toolbelt Instrumentu josta Little Dutch Toolbelt Instrumentu josta
Ir noliktavā
Brand: Little Dutch
Apliec jostu ap vidukli un sāc apdarīt mazos mājas remonta darbus. Mazais meistars varēs strādāt ar mērlenti, knaiblēm, nazīti, vīli un zāģi. Instrumentu josta Little Dutch Toolbelt var kalpot kā pārdomāta, attīstoša dāvana un aktivitāte zēnam. Šī regulējamā josta būs arī kā labs papildinājums Littl..
24,95€
Bez nodokļa:24,95€
Muzikāla kastīte rotaslietām Little Dutch Musical Jewellery Box Muzikāla kastīte rotaslietām Little Dutch Musical Jewellery Box
Ir noliktavā
Brand: Little Dutch
Šajā skaistajā rotaslietu kastītē balerīna Rosa ar nepacietību gaida, kad varēs parādīt savu balerīnas pirueti. Atveriet kastīti un viņa griezīsies pie skaistās šūpuļdziesmas.Šī ir lieliska vieta, kur glabāt mazo dāmu rotaslietas un  citas mazās piemiņas lietas. Muzikālo rotaslietu kastīti rotā..
24,95€
Bez nodokļa:24,95€
Little Dutch Children’s toolbox FSC Instrumentu kaste Little Dutch Children’s toolbox FSC Instrumentu kaste
Ir noliktavā
Brand: Little Dutch
Paveiksim kādus mājas remonta darbus! Izmantojot šo parocīgo Little Dutch Toolbox instrumentu kasti, mazais meistars varēs salabot it visu. Instrumentu kaste var kalpot kā pārdomāta, attīstoša dāvana un aktivitāte zēnam. Little Dutch koka darba rīku kastē ir āmurs, skrūvgriezis, uzgriežņu atslēga, u..
25,95€
Bez nodokļa:25,95€
Little Dutch Tea Set Flowers & Butterflies Little Dutch Tea Set Flowers & Butterflies
Ir noliktavā
Brand: Little Dutch
Ir pienācis laiks dzert tēju! Little Dutch tējas serviss "Ziedi un tauriņi" ir jauks metāla tējas un tauriņu tējas serviss. Tā ir lomu spēle, kas attīsta bērnus un vienlaikus ir jautra, rīkot tējas ballītes kopā ar savām lellēm un mīļajiem dzīvniekiem.Komplektā ietilpst 4 tējas krūzes, 4 apakštasīte..
25,95€
Bez nodokļa:25,95€
Transportlīdzekļu komplekts Little Dutch Vehicles Set Transportlīdzekļu komplekts Little Dutch Vehicles Set
Ir noliktavā
Brand: Little Dutch
Šīs automašīnītes lieliski saderēsies kopā ar Little Dutch dzelzceļa komplektu vai jebkurām citām universālajām koka sliedēm. Mašīnu riteņi iekļaujas sliedēs, ļaujot transportlīdzekļiem viegli pārvietoties pa pilsētu.Komplektā ietilpst 9 pilsētas auto- 2 sabiedriskie satiksmes autobusi, auto servisa..
25,95€
Bez nodokļa:25,95€
Koka trase Little Dutch Ramp Racer Koka trase Little Dutch Ramp Racer
TOP
Brand: Little Dutch
1, 2, 3 un aiziet! Ar šo ziedu koka trasi, ieskaitot 4 rotātus riteņus, jūsu mazajam būs lieliska izklaide. Novietojiet vaboli, kāpuru, gliemezi un ziedu pa vienam uz sacīkšu trases augšpuses, atlaidiet tos un viņi sacentīsies. Bērniem tas patīk!Materiāls: MDF, koks, saplāksnis, krāsa (rozā) uz ūden..
27,95€
Bez nodokļa:27,95€
Koka Piekabe Little Dutch Wooden Transport Truck Koka Piekabe Little Dutch Wooden Transport Truck
Ir noliktavā
Brand: Little Dutch
Little Dutch koka transportētājs ar piekabi, ieskaitot 4 automašīnas, nepaliks nepamanīts, kad tas pabrauks garām jūsu mazajam! Atlociet piekabi, un automašīnas var aizbraukt. Šī kravas automašīna izklaidēs jūsu mazo un ir lielisks papildinājums automašīnu kolekcijai mājās.Produkta izmēri: 29,2 x 7,..
29,95€
Bez nodokļa:29,95€
Tostera komplekts Little Dutch Toaster Set Tostera komplekts Little Dutch Toaster Set
Ir noliktavā
Brand: Little Dutch
Materiāls:koksKomplektā:10gab.Bērniem no 3 gadiemIzmērs:18 x 8 x 18 cm..
29,95€
Bez nodokļa:29,95€
Rāda no 1 līdz 13 kopā 13 (Kopā lapu - 1)