Navigācija
Your Cart

Gultas transformeri

Papildu komplekts dvīņiem, ar kuru jūs varat pārveidot Gemini gultu divās atsevišķās gultās.Komplektā ietilpst 2 pamatnes un 2 matrači. Ražotājs - Azzurra Design (Itālija)   ..
279,00€
Bez nodokļa:279,00€
Azzurra bērnu gultiņa transformeris Glam 1in8 White Azzurra bērnu gultiņa transformeris Glam 1in8 White
Ir noliktavā
Pieejama tikai uz priekšpasūtījumu. Piegādes laiks 2-3 nedēļas.Azzurra bērnu gultiņa transformeris Glam ar astoņām īpašām funkcijām, no gultiņas līdz dīvānam, bez nepieciešamības pēc papildu un dārgiem aksesuāriem, kas jāpērk vēlāk.Komplektā:Matracis: elpojošs, ortopēdisks (Itālija)StiprinājumsGulta..
628,00€
Bez nodokļa:628,00€
Pieejama tikai uz priekšpasūtījumu. Piegādes laiks 2-3 nedēļas.Azzurra bērnu gultiņa transformeris Glam ar astoņām īpašām funkcijām, no gultiņas līdz dīvānam, bez nepieciešamības pēc papildu un dārgiem aksesuāriem, kas jāpērk vēlāk.Pamatraksturojums:Bērnu gultiņa ar matraci2 pamatnes līmeņiNolaižama..
659,00€
Bez nodokļa:659,00€
Azzurra bērnu gultiņa transformeris Gemini Ražotājs: Azzurra Design (Itālija) Pieejamas krāsas: balts Azzurra ir unikāla gultiņa! Pateicoties dizainām Jūs varēsiet izpildīt ikdienas, saistītas ar bērna kopšanu, darbības viena vietā! Gultiņa aizņēm maz vietas, bet funkcionāli atbild par bērna m..
869,00€
Bez nodokļa:869,00€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)